Osobní konzultace

 

Pro zájemce nabízím osobní konzultace neboli odblokování. Na takovémto setkání společně probereme vaše téma a s pomocí kineziologie najdeme řešení.

Jak dlouho takové odblokování trvá?

Jedna konzultace trvá přibližně 90-120 minut.

Co si z odblokování odnesu?

Z odblokování si odnesete konkrétní kroky, kterými se můžete každý den krůček po krůčku posouvat k vytouženému cíli. A kromě toho odejdete lehčí o kousek nepříjemné zátěže z minulosti, která vám dosud bránila věřit si, cítit se dobře a dané kroky opravdu podniknout.

A jak probíhá takové typické odblokování?

Začátek konzultace věnujeme upřesnění “zadání” tak, aby se odblokování dotklo přesně toho, co v této chvíli nejvíce potřebujete.

Pak provedeme sérii jednoduchých cvičení, které připraví vaše tělo na komunikaci pomocí svalového testu – ověříme si, jestli sval umí „držet“ i „zeslábnout“. Zároveň tak objevíme i první dílky do naší skládačky.

Když vyladíme svalový test a dostaneme povolení na společnou práci, tak s pomocí svalového testu  najdeme pocity, které s vaším tématem souvisí, věk příčiny a balanční techniky, které vám pomohou najít řešení.

V představě se vrátíme do věku příčiny. Pracujeme buďto s konkrétní vzpomínkou/pocitem nebo v symbolické rovině – pro náš mozek je totiž představa rovnako skutečná, jako opravdová vzpomínka, vyvolává v těle opravdové reakce. V průběhu této práce rukami lehce držím vaše čelo a týl v takzvaném FO držení – toto držení nám pomáhá cítit jistotu a být vědomí a kreativní i v případě, že narazíme na nepříjemný zážitek. Ve vzpomínce uvolníme zablokovanou emoci a identifikujeme nefunkční vzorec chování.

Pak společně propojíme všechny suvislosti a objevíme a zformulujeme pro vás produktivnější způsob chování, který jste schopni odteď začít používat.

Na závěr dostanete domácí úkol, který vám pomůže přeprogramovat vašeho autopilota:) Bude to něco, co si sami zvolíte a co vám bude dělat radost. Dovolí vám to vyjít ze zaběhaných kolejí a vydat se novou cestou. Je opravdu důležité tento úkol OPRAVDU DĚLAT nejméně po dobu 21 dní, aby se nový způsob chování opravdu integroval do vašeho života a začali jste jej dělat automaticky.

Jak velká změna nastane po odblokování?

Velikost změny záleží hlavně od vás, já jsem v procesu odblokování pouze průvodce. Mohu vás zavést jen tam, kam jste připraveni a ochotni se podívat. To vám zároveň dáva volnost jít vaším tempem a dosahovat to, na co se cítíte.

Pracovala jsem s klukem, který si během jednoho sezení viditelně zlepšil dysgrafii. A pracovala jsem také s lidmi, kteří se posunuli jen malinko. Má zkušenost je taková, že úplně první odblokování je spíše o seznámení se s metodou – než otevřu své nitro, potřebuji důvěřovat metodě i terapeutovi. Každé další odblokování jde hlouběji a změna je výraznější.

Jak vypadá svalový test?

Svalový test probíhá tak, že dlaněmi vyvíjím velmi jemný tlak na vaše předpažené ruce zatímco říkám vyhlášení. Hledám změnu ve svalovém napětí – vyhlášení, při kterém ruce „zeslábnou“. 

Mám se nějak na konzultaci připravit?

Můžete mít předem promyšleno, s jakou záležitostí byste chtěli pracovat, nebo můžete mít jenom silný pocit, že potřebujete  změnu – v takovém případě spolu nalezneme, s čím je nejlepší začít. Čím konkrétnější „zadání“ máme na začátku, tím konkrétnější „řešení“ objevíme. Pokud víte, na čem byste chtěli pracovat, co vás trápí nebo co byste chtěli zlepšit, můžete si zkusit před sezením promyslet váš cíl – jak to bude vypadat, jak se budete cítit, když už vaše téma bude v pořádku.

Kde konzultace probíhají?

V současnosti jsem na mateřské dovolené a nemám vlastní prostory. Pokud si můžete zařídit doma ničím nerušený klid na dvě hodiny, mohu přijet k vám domů, nebo je možné konzultaci domluvit v prostorách jurty Lesního klubu Přeslička v Rosicích u Brna.

Jak se mohu na odblokování objednat?

objednat se můžete e-mailem na brona@slehkosti.eu nebo telefonicky na čísle +420 723 375 095.

 

Potřebujete se na něco zeptat? Napište mi:) Je pro mě důležité, abyste měli všechny informace, které potřebujete, proces odblokování je pak snadnější, když víte, do čeho jdete. Máme tak více času na práci a méně na vysvětlování.